Dr. Madar László
A Bankárképző partner tanácsadója, a Corvinus Egyetemen végzett közgazdász, 2003 óta dolgozik a Bankárképzőben.
A Bankárképző összes Bázel II projektjében aktívan közreműködik, a Bankárképző vezető modellezője. Az elmúlt 8 évben a modellezéssel kapcsolatos munkák projektvezetője.
Számos banki scoring és rating rendszer, valamint kockázati paraméter-becslő modell kidolgozója.
Kockázatkezelési képzések rendszeres előadója. A PhD fokozatát a Kaposvári Egyetemen gazdasági tőkemodellek területén szerezte.
Marsi Erika
2007 óta a Bankárképző alelnöke, elsősorban a CRD-vel és a hazai banki szabályozással kapcsolatos feladatok tartoznak hozzá. Irányítja a Bankárképző átvilágítási és jogszabály megfeleléssel kapcsolatos témakörű projektjeit.
A bankrendszeri elemzések szakmai irányítója és a Bankszámla-index kidolgozója. A Bankárképző BADI programjának és bankszakmai képzéseinek oktatója.
Mészáros Márta
A Corvinus Egyetemen végzett közgazdász, 2009 óta dolgozik a Bankárképzőben. Ezt megelőzően banki működési kockázatkezelőként dolgozott. A Bankárképzőben részt vett több bank IRB validációt, valamint működési kockázati fejlett módszer (AMA) bevezetését előkészítő munkájában, folyamat-felmérési és –szabályozási projektekben. A HUNOR működési kockázati adatbázis szakmai felelőse.
Somogyi Virág
A Budapesti Corvinus Egyetemen végzett közgazdász. Több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezik a Bázeli szabályozás területén.
Részt vett több IRB bevezetési projektben, ezen kívül gap elemzésben, folyamat felmérési- és értékelési projektekben. Az elmúlt években szakmai projektvezetőként irányít számos Bázel II témakörű munkát, Bázel III bevezetést, valamint termék-bevezetési projektet. Kockázatkezelési tanfolyamaink vezető előadója.
Dr. Radnai Márton
1995-ben végzett a Budapesti Közgazdasági Egyetem Közgazdaságtudományi szakán, pénzügy szakirányon, ahol 2003-ban közgazdaságtudományi PhD fokozatot is szerzett. PhD vendéghallgatóként a London Business School-on is folytatott tanulmányokat. A diploma megszerzése után a Hungarian Capital Fund tanácsadójaként helyezkedett el, majd a Nemzetközi Bankárképző Központnál dolgozott.
Ezt követően alapította a Ramasoft Kft.-t valamint a Kevin & Thorn Tanácsadó Kft.-t, amelyeknek alapítás óta többségi tulajdonosa és vezetője. Szakterületei a pénzügyi termékek tervezése, árazása, a piaci kockázatkezelés, valamint a kereskedési könyvi és Bázel III. tőkekövetelmény szabályozás. Számos magyar és külföldi publikációval rendelkezik szakfolyóiratokban.
Bázel IV - featuring CRR 3
Ha nincs ideje több száz oldalas EU-s jogszabály szöveget átolvasni, de szeretné tudni és átlátni a tőkeszabályozási változásokat, akkor itt a helye!
A KÉPZÉS RÉSZLETEI
Kezdés: 2024. okt. 10. 9:00
Jelentkezési határidő: 2024. okt. 09. 12:55
Időtartam: 8 óra
Képzési forma: Tantermi vagy Online
Kérdésével keresse munkatársunkat!
Lájer Enikő
Ügyfélkapcsolati menedzser
Telefon: +36 1 2240 715
E-mail: elajer@bankarkepzo.hu
A bázeli előírások implementálása jelentős változásokat fog hozni az Uniós tőkeelőírásokban (CRR-CRD), ami érinti a sztenderd és a fejlett tőkekövetelmény számítási módszereket használó hitelintézeteket is. Fontos újdonság, hogy a fejlett módszert alkalmazóknak a sztenderd módszer szerint is ki kell számítaniuk a tőkekövetelményüket. A képzés aktuális és gyakorlati ismereteket ad a várható változásokról, ami jelentős segítséget nyújt a hatékony felkészüléshez.
A képzés ára 130 000 Ft + ÁFA
OKTATÓK
Nemzetközi Bankárképző Központ Zrt.
Partner tanácsadó
Nemzetközi Bankárképző Központ Zrt.
Alelnök
Bankárképző
szenior tanácsadó
Bankárképző
partner tanácsadó
Ramasoft
Vezérigazgató
Tanfolyami információ
Tanfolyam dátuma | 2024. okt. 10. 9:00 |
Program vége | 2024. okt. 10. 16:30 |
Jelentkezési határidő | 2024. okt. 09. 12:55 |
Ár | 130 000 Ft + ÁFA |
Tanfolyam hossza | 8 óra |
VEGYE FEL VELÜNK A KAPCSOLATOT!
Marsi Erika
Szakmai felelős
E-mail: emarsi@bankarkepzo.hu
További, általános információért:
Lájer Enikő
Ügyfélkapcsolati menedzser
Telefon: +36 1 2240 715
E-mail: elajer@bankarkepzo.hu